Zomeravondconcert
dinsdag 1 augustus 2023
20:15
- 21:32
uur
Vanaf dinsdag 27 juni organiseert de Zomerkerk elke week een verrassend concert in één van Texels mooie kerken, verzorgd door professionele musici. Twaalf zomerse avonden lang.
In Kerkgebouw De Burght (Den Burg) spelen twee bekenden op de Zomeravondconcerten: Anne van Eck (viool) en haar vader Ton van Eck (orgel). Anne studeerde aan de conservatoria van Den Haag, Utrecht en Tilburg en speelt, naast haar lespraktijk, in Duo Mélange en diverse orkesten.
Ton van Eck behaalde zijn diploma Uitvoerend Musicus aan het Sweelinck Conservatorium en is titulair-organist van de Sint Bavo in Haarlem. Hij werkt tevens als componist en als orgeladviseur voor de restauratie van historische orgels.
Op het programma staan stukken uit de 17e t/m 20e eeuw, van componisten als Bach en Corelli, maar ook minder bekende als Camidge en Langlais. En mogelijk zult u zelfs een volkslied herkennen. Een aantal werken is voor orgel-solo.
Het concert begint om 20.15.
Houdt u alstublieft rekening met een contante vrijwillige bijdrage na afloop; er is geen pinmogelijkheid.
Uw vrijwillige bijdrage maakt deze concerten mogelijk.
Toeristische activiteit: Ja
Type activiteit:
Binnen
Prijs: Uw CONTANTE vrijwillige bijdrage maakt deze concerten mogelijk
Reserveringsinformatie:
reserveren niet nodig
Website: https://strijkduo.wordpress.com/
Correcties, vragen of aanvullingen?
Ton van Eck (orgel) en Anne van Eck (viool) verzorgen het zesde zomeravondconcert ©Foto: Maarten Elzinga